Home
Strona główna
Produkty
Usługi
Linki
Wiadomości
Praca
Kontakt
NULL
O nas


Armatura dla Twoich potrzeb:

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkróce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami w zakresie naszej oferty - armatury regulacyjnej i secjalistycznej dla układów grzewczych. Głęboki nacisk kładziemy na szeroko pojęty inżyniering oraz naszą wiedzę techniczną i doświadczenie. Jeśli te tematy odpowiadają Państwa zainteresowaniom, zapraszamy w niedalekiej przyszłości ponownie.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu i faksem. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: proarmo@proarmo.pl.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 2008 i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku . Specjalizujemy się w branży armatury przemysłowej. Nasi stali Klienci cenią w szczególności naszą głęboką wiedzę i doświadczenia, a także wysoka jakość oferowanych urządzeń i usług.. Prowadzimy firmę w Katowicach, swoim zasięgiem obejmując jednak teren całego kraju.Top